Klinika Clinicana

Pri hľadaní tej najlepšej nemocnice na transplantáciu vlasov nezabúdajme, že na konci vás čaká lekárska operácia. Preto musíme hľadať nielen najlepších profesionálov, ale aj najlepšie zariadenia na jej vykonávanie. To je dôvod, prečo sme sa spojili s profesionálnou klinikou Clinicana. 

Clinicana sídli v Istanbule v certifikovanej nemocnici Acibadem Taksim a ponúka našim klientom všetky druhy komfortu počas zákroku a je vybavená najnovšími špičkovými technológiami a špičkovými odborníkmi.

Acibadem Taksim je v skutočnosti jednou z najmodernejších nemocníc v Turecku. Nachádza sa vedľa námestia Taksim v samom srdci Istanbulu a patrí do prestížnej skupiny Acibadem Healthcare Group. Nemocnica bola otvorená v roku 2015 ako komplexná nemocnica s kapacitou 93 lôžok, 6 operačnými sálami a najmodernejším technologickým vybavením, má takmer 24 000 m2 vnútorných priestorov s čakárňami určenými špeciálne pre pacientov a ich príbuzných.

Vďaka tomuto modernému vybaveniu a tomu, že sa považuje za jednu z najlepších nemocníc na transplantáciu vlasov v Turecku, čo prispieva k postaveniu Istanbulu ako svetového hlavného mesta zdravotného turizmu, môžeme v Clinicane poskytnúť tú najlepšiu lekársku starostlivosť, keď sa rozhodnete hľadať najlepšiu transplantáciu vlasov v Turecku.

Tím lekárov

Clinicana má jedných z najlepších lekárov na transplantáciu vlasov, ktorí sa špecializujú na všetky druhy vlasových ošetrení, len aby vám vrátili vzhľad, ktorý ste hľadali. 

Prof. Dr. Soner Tatlidede je vlasový chirurg vyškolený v prestížnych centrách v Európe, U.S.A. a Turecku. Je to veľmi skúsený lekár s viac ako 20-ročnou profesionálnou kariérou v nemocniciach a zdravotných strediskách po celom svete, vrátane prestížnej Harvard Medical School.

certifikovany chirurg transplantacia vlasov

Prof. Dr. Soner Tatlidede

Popri ňom na Clinicane pôsobí aj Ph. Eyad Attar, ktorý sa špecializuje na klinickú farmáciu, ktorú vyštudoval na Marmarskej univerzite v Istanbule. Spolu so supervízorom našej kliniky v Istanbule Kübrou Işikom a manažérom lekárskeho monitorovania Clinicana Ravadom Attarom.

chirurg transplantacia vlasov

Ph. Eyad Attar

Kübra Işik

Ravad Attar

Všetci sú vysokokvalifikovaní odborníci, ktorí vedú lekársky tím, s jediným cieľom: dosiahnuť plnú spokojnosť zákazníkov a udržať Clinicanu ako referenčné centrum v Istanbule, svetovom hlavnom meste pre transplantácie vlasov.

Fotogaléria